Утеплення стін

Чим тепліше будинок, тим він комфортніше і затишніше. Все залежить від інтенсивності опалення і здатності стін зберігати тепло всередині приміщення. У великих містах вирішити проблему поганого опалення складно і дуже дорого, а іноді навіть неможливо. Але це не обов’язково. Куди більш просте і ефективне рішення для Кривого Рогу – утеплення стін.

При однаковому опаленні різниця температур в приміщеннях з утепленими і не утепленими стінами істотна – в середньому, якщо на вулиці мороз, вона становить 5-7 градусів. Влітку, при використанні кондиціонера, стіни не так швидко нагріваються, температура в приміщенні більш стабільна. На практиці це означає економію електроенергії до 50-60%, що дуже важливо при теперішніх тарифах.

У Кривому Розі зовнішнє утеплення стін – вірний спосіб позбутися вогкості, цвілі і грибків зовні і всередині приміщення. Ще це відмінна шумоізоляція, захист стін від впливу зовнішнього середовища, економія внутрішнього простору і привабливий зовнішній вигляд.

технології утеплення

Зовні можна утеплювати стіни практично з будь-яких матеріалів: цегли, бетону, блоку, дерева. Для цього використовують один з двох способів: з декоративним (штукатурних) або вентильованим (навісним) фасадом. У першому випадку використовується декоративне покриття, яке також виконує захисну функцію. Переваги штукатурного фасаду в меншій вартості і широких можливостях вибору кольору і фактури оздоблювальних матеріалів. Його головний недолік – необхідність періодичних коректувань в процесі експлуатації для збереження захисних і декоративних якостей.

Вентильований фасад – це навісна конструкція з повітряним прошарком між стіною і утеплювачем. Такі фасади не потребують особливого догляду і зберігають свої якості протягом усього терміну гарантії. Утеплення стін Кривий Ріг таким способом обійдеться дорожче, зате роботи можна проводити в будь-який час року.

Методи утеплення

Утеплення – це цілий комплекс робіт, який вимагає детального планування і розрахунків. Головне тут – професіоналізм і точне дотримання технології. Наприклад, для якісного утеплення цегляної стіни потрібно заздалегідь визначити, з якого саме цегли вона зроблена, спосіб кладки, товщину і інші параметри. Також враховуються технічні можливості, характеристики та вартість матеріалів, місцевість, погодні умови, індивідуальні побажання клієнта.

Навісний

Найчастіше так утеплюють квартири у багатоповерхівках, але для приватних будинків цей метод теж цілком можна застосувати. Він включає в себе підготовку стін, гідроізоляцію, монтаж навісного каркаса і утеплювача, декоративне оздоблення. Утеплювач кріплять до стін за допомогою спеціального клею або дюбелів.

blank

Мокрий

Це найдешевший і в той же час досить ефективний метод теплоізоляції. На очищену поверхню стіни за допомогою спецклея кріплять утеплювач, поверх накладають сітку і шпаклюють. Як утеплювач використовують пінопласт або пінополістирол.

blank

Облицювальний

Краще рішення для тих, кому важливі не тільки ізоляційні якості утеплювача, але і оригінальний зовнішній вигляд. Особливість цього методу полягає в тому, що поверх утеплювача укладається облицювальний матеріал - плитка або цегла. Також останнім часом широко використовують фасадні термопанелі, Вони дешевше, простіше в монтажі, мають гарну тепло-і звукоізоляцією, не вимагають декоративного оздоблення.

blank

Напилення

Інноваційний метод зовнішнього утеплення. Дорогий, але найефективніший. На очищені стіни за допомогою спеціального розпилювача наносять пінополіуретан (пенообразная пластмаса), поверх його відразу ж покривають декоративною штукатуркою або навісними панелями.

Матеріали для утеплення

Залежно від обраного методу термоізоляції як утеплювач використовують різні матеріали.

blank

Пенопласт

Найпопулярніший зовнішній утеплювач для стін. Він дешевий, простий у використанні, стійкий до впливу зовнішнього середовища, з хорошими теплоізоляційними властивостями.

blank

Екструдований пінополістирол

Коштує дорожче пінопласту, має схожі якості, але відрізняється кращою теплоізоляцією, стійкістю до механічних пошкоджень, водонепроникністю і довговічністю. Мінуси у нього такі ж – легка займистість і токсичний дим при горінні.

blank

Пінополіуретан

Через специфічної технології і дорожнечі обладнання цим матеріалом зовнішнє утеплення в Кривому Розі буде коштує дорожче, але результати того варті. Відмінні термо- і звукоізоляційні властивості, відсутність стиків і порожнеч, довговічність – ось головні переваги пінополіуретану.

blank

Мінеральна вата

Переваг у цього матеріалу багато: високі термо- і гідроізоляційних властивості, незаймистість, стійкість до впливу мікроорганізмів і хімічних речовин, мінімальні тепловтрати в області стиків. Недоліки – відносно висока ціна і складність монтажу.

blank

«Тепла» фасадна штукатурка

Основа цього «мокрого» утеплювача – цементна суміш з низькою теплопровідністю. Крім цементу до складу суміші входь перлітовий пісок, керамзітова крихта, порошок пемзи, тирса і папір. Ефективність такого матеріалу нижче всіх попередніх. Відповідно, ціна теж.

Хочете, щоб у вашому домі завжди було тепло і затишно, а на комунальні платежі не йшла велика частина сімейного бюджету? Тоді замовляйте зовнішнє утеплення в Кривому Розі у компанії «Пром-Альп». Ми – професіонали. Наше завдання – позбавити вас від зайвих турбот.

Call Now Button