Промисловий альпінізм

Так як наше місто вважається «кузнею» України, промисловий альпінізм в Кривому Розі дуже затребуваний. Наші підприємства мають потребу в ремонті і обслуговуванні будинків, споруд та великогабаритного устаткування, доступ до окремих частин якого сильно утруднений. Не менш популярні висотні роботи і в комунальному секторі, особливо в районах багатоповерхової забудови. Сьогодні альпіністи виконують безліч різних завдань, серед яких антикорозійна обробка металоконструкцій на висоті, ремонт будівельних конструкцій і технологічного устаткування, відновлення фасадів та покрівель, огляд і фотографування важкодоступних вузлів.

Промисловий альпінізм: наше рішення ваших проблем

В умовах сучасного міста або промислового підприємства завжди є завдання, з якими можуть впоратися тільки промислові альпіністи. Робота на висоті, куди не дістають вишки, на поверхнях з негативним ухилом або складним рельєфом, просто в важкодоступних місцях, може бути виконана фахівцями з альпіністським спорядженням.

Перелік робіт, які виконуються промисловими альпіністами, дуже великий.

Де найчастіше задіюють промислових альпіністів

Миття вікон, елементів вертикального і похилого скління будівель

blank

Роботи з монтажу та обслуговування освітлення

blank

Монтаж і демонтаж рекламних конструкцій

blank

Монтаж конструкцій з металу, дерева, бетону

blank

Чищення та фарбування будь-яких конструкцій на висоті

blank

Герметизація швів і стиків будівель і устаткування

blank

Прибирання снігу та льоду з покрівель

blank

Огляд конструкцій для з'ясування їх поточного стану

Іноді замовити промислових альпіністів в Україні можуть і для вирішення не зовсім звичайних завдань, наприклад, для порятунку домашньої тварини або романтичного привітання через вікно. У будь-якому випадку, робота на висоті може виконуватися виключно професіоналами, що мають досвід роботи, дозвіл на таку діяльність і безпечне сертифіковане обладнання.

Як замовити промислових альпіністів

Наша компанія пропонує послуги промислових альпіністів в Кривому Розі з 2007 року. Зараз ми працюємо не тільки в Кривбасі, але і в інших містах України – нас запрошують всюди, де потрібна допомога кваліфікованих фахівців з бездоганною репутацією. Вартість послуг промислових альпіністів нашої компанії завжди доступна – ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а постійним і великим замовникам надаємо відмінні знижки. Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, використовуючи контактні дані з нашого сайту, і вони дадуть відповідь на будь-які ваші питання.
Call Now Button