Ремонт міжпанельних швів

В сучасних багатоповерхових будинках якісний ремонт міжпанельних швів – це відмінний спосіб позбутися від вогкості, холоду і протягів. Саме негерметичність стиків між панелями стає основною причиною втрат тепла, підвищеної вологості і появи грибка і цвілі у внутрішніх приміщеннях. Проблеми зі швами можуть створювати і більш серйозні проблеми, так як вода і перепади температури можуть зруйнувати панелі, що потребують капітального ремонту конструкції і великих витрат. Ремонт швів між панелями в Кривому Розі – відмінний спосіб зберегти тепло і затишок будинка, а також знизити витрати на опалення і обслуговування будівлі.

Ремонт міжпанельних швів промисловими альпіністами

Найчастіше ремонт швів потрібен багатоповерховим будинкам, які мають значну висоту. За допомогою будівельних лісів, вишок, колисок і підйомників в такому випадку працювати складно і дорого, тому для вирішення проблеми звертаються до промислових альпіністів. Спускаючись з даху будівлі за допомогою спеціального спорядження, кваліфіковані фахівці без проблем доберуться до будь-яких стиків, в тому числі до самих важкодоступних.

Наша компанія пропонує таку затребувану сьогодні послугу як герметизацію міжпанельних швів в Україні та ремонт швів елеваторів. Ми працюємо на вітчизняному ринку 15 років і за цей час виконали ремонт стиків на сотнях комунальних та промислових об’єктах в різних регіонах нашої країни.

Наші переваги

Високий професіоналізм альпіністів, які мають досвід роботи

blank

Надаємо пакет офіційних документів: кошторис, договір, акт виконаних робіт

blank

Строгий контроль дотримання технології і якості готових швів

blank

Застосування кращих матеріалів українського і імпортного виробництва

blank

Офіційна гарантія від нашої компанії і виробників матеріалів

blank

Стислі терміни виконання робіт

Варто додати, що наша ціна робіт по ремонту міжпанельних швів в Кривому Розі найдемократичніша. Ми пропонуємо гнучкі ціни і хороші знижки великим замовникам і постійним клієнтам.

Як замовити ремонт міжпанельних швів

Ми готові приступити до роботи прямо зараз – вам потрібно лише зв’язатися з нашими менеджерами і залишити заявку. Наш інженер відвідає ваш об’єкт і оцінить обсяги робіт, складе кошторис і допоможе визначитися з матеріалами і цінами. Після узгодження вартості робіт наші майстри швидко позбавлять ваш будинок від холоду, вогкості і вітру. Ми знаємо, що ремонт міжпанельних швів – це дуже відповідальне завдання, тому наші промислові альпіністи завжди «на висоті».

Call Now Button