Ремонт під’їздів

Під’їзд – це місце, з яким ми стикаємося щодня. Від його стану залежить не тільки наш настрій і безпеку, але і комфорт і чистота в квартирах. На жаль, останні 30 років плановий капітальний ремонт під’їздів в Україні практично не виконувався і якщо десь ви бачите красу і порядок то, швидше за все, роботи були виконані за рахунок мешканців ними самостійно або із залученням професіоналів. Найняти фірму для ремонту в під’їзді в Кривому Розі сьогодні вигідніше, ніж витрачати власні сили і час – фахівці приведуть місця загального користування в ідеальний стан і нададуть гарантію на свою роботу.

Ремонт в під'їзді: відповідальне завдання для професіоналів

Як це не дивно, але виконання оздоблювальних робіт в під’їздах житлових будинків і установ – це завжди складніше завдання, ніж ремонт квартири або офісу. Так, під’їзд не вимагає яскравих дизайнерських рішень і застосування ексклюзивних матеріалів, але його стіни, стелі й підлоги набагато більш вимогливі до якості виконання робіт та дотримання технологій.

Складність ремонту під’їздів полягає в тому, що зазвичай це місце з поганим або зовсім відсутнім опаленням, де постійно присутні протяги, вогкість і перепади температур в широкому діапазоні. Крім цього, не варто забувати і про вандалів, які не цінують чужу працю і намагаються зіпсувати те, що створено іншими. В таких умовах штукатурка стін під’їзду, шпаклівка, фарбування, укладання плитки та монтаж огороджувальних конструкцій повинні виконуватися на совість.

Чому ремонт під'їздів замовляють у нас

Наша компанія пропонує виконати ремонт під’їздів в Кривому Розі і інших містах України на високому професійному рівні. Наші майстри виконують такі види робіт з оздоблення та благоустрою:

Ми пропонуємо високу якість, гарантію від виробника і стислі терміни виконання робіт. Всі види ремонту виконуються після експертизи і складання кошторису. Наша компанія укладає офіційний договір на ремонт під’їзду і надає повний пакет документів, необхідний для звітності. Співробітники фірми мають великий досвід роботи і намагаються виконувати свої завдання так, щоб ремонт якомога менше впливав на побут жителів квартир під’їзду.

Call Now Button