Безповітряне фарбування

Безповітряне фарбування металоконструкцій, фасадів

Сучасні споруди з металевих конструкцій і фасади будівель бувають досить масштабними. Але, незважаючи на це, вони вимагають ретельного захисту від корозії і просто від негативних погодних факторів. Звичайно ж, ніхто не використовує в таких випадках кисті – безповітряне фарбування металоконструкцій і фасадів будівель в Україні та в усьому світі вважається найефективнішим і простим способом. Промислове безповітряне фарбування застосовується при ремонті складів, фасадів будівель, сховищ, цехів, ангарів, бункерів, виробничих приміщень, ангарів, цистерн, ємностей, опор ліній електропередач теле- і радіовишок, антенно-щоглових конструкцій, підвалів, сховищ і т.п.

Технологія безповітряного розпилення фарби

Популярний сьогодні метод безповітряного розпилення фарби – це технологічний спосіб нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) спеціальними компресорами. При цьому використовується розпорошення потоку лакофарбових матеріалів, що забезпечує численні переваги перед будь-якими іншими способами. Серед важливих плюсів технології варто відзначити:

Переваги безповітряного фарбування

Максимально рівномірний розподіл ЛФМ по поверхням

Зменшення витрат розчинників, економія фарби або лаку

Підвищення швидкості фарбування та продуктивності праці

Можливість обробки важкодоступних місць та порожнин

Компресори, якими виконується ця робота, забезпечують розбиття потоку фарби на найдрібніші частинки. Вони якісно заповнюють навіть найдрібніші виїмки і тріщини поверхні, зливаються один з одним і не залишають волозі еф агресивним хімічним сполукам жодного шансу. Щоб підвищити надійність лакофарбового шару, обробку проводять в декілька етапів: очищують поверхню від іржі і забруднень, знепилюють стисненим повітрям, грунтують. Тільки після цього виконується фарбування компресором металоконструкцій і фасадів.

Професійний захист конструкцій в Кривому Розі і Україні

Єдиний спосіб якісно і з гарантією виконати фарбування будівельних конструкцій – це замовлення послуги у професіоналів. Наша компанія працює в сфері промислового альпінізму і антикорозійного захисту з 2007 року. Безповітряне фарбування сталевих конструкцій в Кривому Розі і в Україні за минулі роки було виконано нами на десятках великих і малих об’єктах. Серед клієнтів компанії як приватні особи, так і великі промислові підприємства, при цьому відгуки про роботу наших фахівців завжди позитивні.

Виконуємо роботи по безповітряному фарбуванню промислових і виробничих приміщень в будь-яких обсягах. Промальпіністи нашої компанії виконають малярні роботи на промислових металоконструкціях будь-якої висоти і в самих важкодоступних місцях швидко, якісно та економно. Професійне фарбування фасадів та металоконструкцій виконується з використанням сучасних компресорів відомих світових брендів. Наші фахівці ретельно дотримуються технології виконання робіт і уважно ставляться до їх якості, тому ви не будете розчаровані в своєму виборі. У нас найдоступніша ціна на безповітряне фарбування конструкцій, а крім цього – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наша компанія виконує роботи по всій Україні.
Call Now Button