Ремонт фасадів

Фасад будь-якої будівлі, навіть із самою якісною обробкою, з часом починає руйнуватися. На жаль, це тягне за собою не тільки погіршення зовнішнього вигляду споруди, а й інші, більш глибокі проблеми. Оздоблення фасаду перестає виконувати свої захисні функції і будівельні конструкції потрапляють під дію негативних зовнішніх чинників, з яких найнебезпечнішим є волога. Крім цього, значно погіршується теплоізоляція будівлі, через що в приміщеннях стає некомфортно і можуть з’явитися грибок і пліснява. Ремонт фасадів в Україні – послуга дуже затребувана, адже набагато простіше виконати ряд зовнішніх робіт, ніж через час робити капітальний ремонт.

Якісний ремонт фасадів

У наші дні поняття ремонт фасадів може мати на увазі найрізноманітніші оздоблювальні роботи. Найчастіше виконують штукатурні роботи, утеплення, фарбування та облицювання різними фасадними матеріалами: алюмінієвими панелями, плиткою або вагонкою. Проводять такі ремонти з використанням риштувань та помосту, підйомної техніки (автовишок, колисок і підйомників), але частіше за все для цього залучають промислових альпіністів.

Висотні роботи на фасадах, що виконуються фахівцями, дають можливість зробити ремонт швидко, якісно і недорого. Для роботи альпіністам не потрібні майданчики для установки техніки або лісів, не потрібно збірка засобів підмощування і їх постійна перестановка. Наша компанія готова виконати ремонт фасадів в Кривому Розі і Україні будь-якої складності, з гарантією якості.

Переваги співпрацювання із нами

Досвід роботи на будівельному ринку України більше 15 років

blank

Спеціалісти компанії - професійні, навчені фахівці

blank

Всі фасадні роботи виконуються в стислі терміни

blank

Використовуємо передові технології і якісні матеріали

Також варто додати, що ціна ремонту фасаду у нас найдемократичніша, так як ми практикуємо гнучку цінову політику і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Як замовити ремонт фасаду в Україні

Якісний ремонт фасадів будівель будь-якого типу і призначення ви можете замовити, зв’язавшись з нашими менеджерами по телефону або через месенджери. МИ готові виконати в будь-якому населеному пункті України такі види робіт:

  • Ремонт фасадів
  • Декоративні штукатурки
  • Декоративна штукатурка короїд, камінцева штукатурка, байрамікс
  • Поклейка декору на фасаді, поклейка рустов на фасаді, поклейка ліпнини
  • Ручне фарбування фасадів
Наш інженер попередньо виїде на ваш об’єкт для визначення обсягу робіт і складання кошторису. Ми будемо готові приступити до ремонту фасаду відразу ж після узгодження обсягів і цін.
Call Now Button