Ремонт промислових труб

Наші промислові альпіністи з’ясують стан Вашого споруди, дізнаються подробиці і кінцеву вартість робіт по ремонту труб.

Ми Вас відразу проконсультуємо, які прості підготовчі роботи, при бажанні, зможете виконати самостійно (силами своєї організації), тим самим помітно знизивши вартість робіт. А якщо споруда ще експлуатується, але потребує ремонту, то ми розрахуємо вартість і виконаємо для Вас ці роботи.

В області ремонту димових труб ми раді запропонувати Вам нові технології, такі як пристрій внутрішнього несучого стовбура з високоміцного торкретбетону (може бути застосовано як для цегельних, так і для залізобетонних димових труб), пристрій внутрішнього газовідвідного ствола з нержавіючої сталі.

Ми здатні швидко і якісно провести ремонт бетонного тіла труби, металоконструкцій, сигнального освітлення, а також виконати необхідний захист тіла труби від впливу зовнішніх факторів.

Наші промислові альпіністи здійснять детальний огляд зовнішньої і внутрішньої поверхні димової труби і при необхідності виконають:

Демонтаж труб

Наші промислові альпіністи здійснюють демонтаж труб. Нам не страшна робота з демонтажу, як з аварійними, так і зі справними димарями. Промисловий альпінізм спеціалізується на цьому виді робіт.

Залежно від того, в якому стані знаходяться труби і яке їхнє місце розташування, ми запропонуємо Вам метод демонтажу труби.

При демонтажі труб із залученням промислових альпіністів ми застосовуємо наступні варіанти розбирання:

Як нами здійснюється підготовка до демонтажу труби

Ми проводимо експертизу технічного стану труби. Для того, щоб якісно провести демонтаж труби, необхідно мати достатньо інформації про технічний стан труби. Які тріщини утворилися в трубі, де і які порожнини всередині цегли. Ми можемо провести технічну експертизу труби, користуючись як високоточними радіолокаційними приладами, так і провести повний візуальний огляд по всій довжині труби.

Демонтаж цегляних димових труб проводиться методом розбирання цегляної кладки. Для того, щоб оцінити демонтаж цегляної димової труби, нам необхідно знати висоту труби, діаметр верхньої частини труби і діаметр нижньої частини труби. Необхідно також знати товщину цегляної кладки труби у верхній частині і товщину цегляної кладки труби біля основи. З цих складових даних вираховуємо приблизний обсяг демонтується цегляної труби. Ці дані також необхідні для того, щоб оцінити вивезення та утилізацію битої цегли. Щоб грамотно провести демонтаж труби необхідно продумати стадії розбирання труби і варіанти скидання цегляного сміття. Необхідно розчистити прилеглу територію від техніки і пересуваються конструкцій і спроектувати безпосередньо демонтаж труби

Зверніться по допомогу до професіоналів і ми допоможемо вам
Call Now Button