Миття фасадів

Несприятливі екологічні умови в Кривому Розі, а саме висока концентрація пилу в повітрі, кислотні дощі, смог і багато іншого завжди згубно позначаються на фасаді будівель, що псує не тільки зовнішній вигляд будівлі, але може привести й до руйнування фасаду будівлі. Тому щоб позбавити вас від даних проблем фірма «ПромАльп» надає послуги з миття фасадів.

Наші фахівці виконують мийку фасадів з будь-яких матеріалів (скло, метал, камінь, пофарбовані фасади) і будь-якого рівня складності і на будь-якій висоті.

Якісне миття фасадів

Залежно від матеріалу і ступеня його забруднення миття фасаду може здійснюватися миючим апаратом високого тиску «Керхер», щітками, губками і вручну із застосуванням спеціальних засобів для чищення. Перед тим як вибрати один з методів очищення необхідно зробити пробну мийку на тих частинах фасаду, де в разі невдалих проб пошкодження не будуть помітні. Ми в обов’язковому порядку проводимо дані випробування, щоб дізнатися, як поведе себе матеріал, на ті чи інші способи очищення, при митті фасаду.

Миття фасадів може включати в себе наступні види робіт

Видалення атмосферних забруднень, кіптяви і пилу

blank

Видалення сольових утворень на фасадах

blank

Нанесення гідрофобізатора для захисту фасадів

blank

Очищення від залишків будівельного сміття

blank

Очищення фасадів від цвілі

blank

Миття вікон, вітрин, вивісок, павільйонів

Бажано мийку фасадів проводити як мінімум два рази на рік, щоб зберегти не тільки естетичний вигляд будівлі, але й запобігти руйнуванню будівлі.
Звичайно миття вікон і фасадів промисловими альпіністами це не єдиний вихід. Можна найняти спеціальну техніку для висотних робіт і здійснити все те ж саме. Але на практиці даний спосіб виявляється дорожче, та й часу ви витратите на порядок більше. Ще й до того ж техніка може заблокувати рух пішоходів і транспорту, перекривши всі підходи і під’їзди до вашого будинку. Наші ж фахівці за розумну ціну і дуже оперативно виконають всю необхідну роботу, при цьому вам не доведеться відчувати незручностей в робочому процесі.
Call Now Button